Донецький губернатор взяв курс на Москву » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

ОпросКалендарь
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

Донецький губернатор взяв курс на Москву

20-11-2009, 11:18 | Политика
Донецький губернатор взяв курс на Москву19 листопада в м. Красногірськ Московської області було відбулися церемонії підписання Угод між Урядом Московської області Російської Федерації та Донецькою обласною державною адміністрацією про торгово-економічне, науково-технічне й культурне співробітництво, а також Угоди про співробітництво між Московською ТПП і Донецької ТПП.

Певний досвід спільної роботи зараз Донецька та Московські області вже мають у різних сферах, у тому числі й у промисловості. Наразі з Донецькою облдержадміністрацією укладені Угоди про співробітництво з сімома областями Російської Федерації: Свердловською, Саратівською, Білгородською, Новосибірською, Нижньогородською, Ростовською, Курською областями й Урядом міста Москви. Таким чином, на Росію припадає більше третини загального обсягу зовнішньоторговельного обігу області й 80% товарообігу із країнами ближнього зарубіжжя.

"Але це далеко не весь потенціал, - сказав Володимир Логвиненко, голова Донецької ОДА. - І саме тому ми бачимо широкі перспективи у співробітництві з Московською областю".

За словами керівника Донецької облдержадміністрації, у регіону із Московською областю є загальне прагнення до творчого руху, основним результатом якого повинно стати благополуччя й процвітання регіонів.

Факт народження Угод, голова облдержадміністрації Володимир Логвиненко вважає яскравим свідченням зростаючої ролі регіонів у вирішенні завдань економічного й соціального розвитку.

"Тепер, після підписання цих Угод, перед регіонами відкриваються багатообіцяючі перспективи: це й збільшення обороту взаємопоставок сировини, продукції виробничо-технічного призначення, і також відкриття торгових домів і представництв. Але найголовніше -у нас є обопільний інтерес і прагнення до розширення взаємовигідного партнерства наших регіонів на принципах добросусідства й конструктивного поглиблення міждержавних відносин. І в цьому ми приречені на успіх," - сказав наприкінці голова Донецької облдержадміністрації.


Другие новости по теме:
Володимир Логвиненко зустрівся з послом Японії. Володимир Логвиненко зустрівся з послом Японії.
Донецько-курське прикордонне співробітництво: не вситачає лише кордону)) Донецько-курське прикордонне співробітництво: не вситачає лише кордону))
Логвиненко звітував про підготовку до виборів .. британському послу. Логвиненко звітував про підготовку до виборів .. британському послу.
Засідання колегії Донецької обласної ради Засідання колегії Донецької обласної ради
Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом. Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом.
 
| |
 
 Новости
Free counters!

Анализ сайта mediavektor.org