Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом. » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом.

8-02-2007, 22:31 | Главная новость
Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом.8 лютого 2007 року голова Донецької облдержадміністрації ВОЛОДИМИР ЛОГВИНЕНКО зустрівся з мінстром вугільної промисловості СЕРГІЄМ ТУЛУБОМ, який перебуває у Донецькій області з робочим візитом разом зі своїми заступниками.

Під час зустрічі йшлося про підсумки роботи вугледобувних підприємств у 2006 році, про реструктурізацію вугільної промисловості, а також про організацію роботи вугледобувних підприємств у 2007 році.
За підсумками зустрічі міністр та голова облдержадміністрації зустрілися з журналістами. СЕРГІЙ ТУЛУБ повідомив, що у 2007 році на 2,2 млн.тон збільшився план видобутку вугілля у порівнянні з 2006 роком. «Підсумки першого місяця показали, що план виконано. Звичайно, це менше, ніж ми хотіли та сподівались, але в цьому місяці ми план по видобутку вугілля виконали», сказав він.
В свою чергу ВОЛОДИМИР ЛОГВИНЕНКО повідомив, що вперше міністр вугільної промисловості приїхав у Донецьку область в повному складі зі своїми заступниками та фахівцями. «Сьогодні робота не закінчується, ряд фахівців та заступників за напрямками залишаться і найближчим часом роботу буде продовжено» - сказав голова.
СЕРГІЙ ТУЛУБ також відвідав Донецький науково-дослідницький вугільний інститут, побував на проблемному, в зв'язку нещодавніми подіями, Макіївському вугледобувному підприємстві «Макіїввугілля», ознайомився з роботою ДП „Донецька вугільна енергетична компанія”.
Другие новости по теме:
Видобуток вугілля на глибоких шахтах України можуть заборонити Видобуток вугілля на глибоких шахтах України можуть заборонити
Міністр вугільної промисловості України відвідав Донецьк Міністр вугільної промисловості України відвідав Донецьк
Міністр вугільної промисловості України СЕРГІЙ ТУЛУБ відвідав ДП «Дзержинсь ... Міністр вугільної промисловості України СЕРГІЙ ТУЛУБ відвідав ДП «Дзержинсь ...
Хто кого годує або як Тулуб в Донецьку  обіцянки давав. Хто кого годує або як Тулуб в Донецьку обіцянки давав.
Донецька область: від Донецька область: від "донора" до "реципієнта". Логвіненко про кризу ву ...
 
| |
 
 Новости


Free counters!