Офіс — це не тільки мозок будь-якої компанії, де кипить робота, вибирається курс діяльності і приймаються основні рішення, але й її обличчя. Тому важливо вибирати дизайн офісів так, щоб оформлення було зручним для співробітників і привабливим для відвідувачів. На думку спеціалістів компанії Іоносфера ставлення до бренду формують десятки факторів, і перше враження від відвідування офісу — це далеко не останній із них.

Важливість грамотного дизайну

При створенні підходящого оформлення для офісного приміщення варто приділяти увагу не лише зовнішньому вигляду і декору, а й ергономіці та функціональності. Наприклад, професійний дизайнер, розроблячи дизайн інтер’єру офісу, здатен вирішити низку важливих питань:

1. Продумане розміщення робочих місць. Гармонічний інтер’єр дозволяє не тільки розмістити місця для працівників так, щоб їх діяльність була найбільш ефективною, але і залишає простір для майбутнього розширення штату. Навіть для невеликих приміщень залишається можливість збільшення кількості місць без шкоди для робочого процесу.

2. Врахування особливостей бізнесу. Продуманий дизайн офісів допомагає передати корпоративну політику і робочий напрям підприємства. Дизайнер враховує сферу діяльності і розробляє інтер’єр, який демонструє специфіку роботи і задовольняє особливі потреби відвідувачів.

3. Симбіоз індивідуальності та ділового стилю. Мистецтво сучасного дизайну інтер’єрів рекомендує відходити від звичних форм і проявів, тому працівники бренду Ionosfera радять відмовитися від строгих і сухих оформлень. Сьогодні в моді поєднання стриманої класики з оригінальними індивідуальними прийомами, що робить офісне приміщення цікавими, але не дратуючими.

4. Функціональність інтер’єру. Оскільки офіс — це робочий простір, кожна його деталь повиннамати функціональних зміст. Навіть декор виконує важливу роль — він повинен зацікавлювати відвідувачів та залишатися в їх пам’яті надовго, асоціюючись з конкретним брендом.

Розробляючи дизайн офісів, варто застосовувати комплексний підхід, тому спеціалісти спочатку створюють дизайн-проект, в якому прораховують майбутні зміни і адаптують побажання замовника під параметри конкретного приміщення. Такий принцип роботи дозволяє уникнути безлічі неточностей та зекономити фінанси, які б пішли на виправлення помилок в процесі ремонтно-будівельних робіт.

Добавить комментарий