Борис Адамов: річний план по створенню нових робочих місць в області виконано на 23,5% » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


 
 

Борис Адамов: річний план по створенню нових робочих місць в області виконано на 23,5%

18-04-2007, 17:58 | Социум
Борис Адамов: річний план по створенню нових робочих місць в області виконано на 23,5%Сьогодні відбулася прес-конференція заступника голови облдержадміністрації БОРИСА АДАМОВА за теми: «Ринок праці. Проблеми зайнятості населення».
За словами БОРИСА АДАМОВА, сьогодні «по зайнятості населення Донецька область посідає третю сходинку після Києва та Севастополя».

У першому кварталі комплекс різноманітних послуг отримали більше 80 тисяч громадян, які були на обліку в центрах зайнятості. Діяльність служби зайнятості спрямована на рішення проблем ринку праці. Станом на 1 квітня 2007 року на обліку в службі зайнятості було 16,5 тисяч службовців, у той час як підприємцям потрібно було 5,8 тисяч. Таким чином, на 1 вакансію претендували 3 людини. Пом’якшенню такого дисбалансу повинні посприяти нові робочі місця.
З початку року в області створено 25,6 тисяч робочих місць. Рівень виконання річного завдання - 23,5 відсотка. Відставання від графіка вже склало 1,5 відсотка або 1,6 тисяч робочих місць. По області лише у Донецьку та Макіївці спостерігається перевищення вакансій над робочою силою. А ось наприклад у Шахтарську, Селидовому, Новогродівці – навпаки.
Однією з головних проблем, що виникли на ринку праці, заступник керівника області назвав «наявність диспропорції між існуючою робочою силою та потребами роботодавців». Зараз в облдержадміністрації готується замовлення для державних вищих навчальних закладів, аби через п’ять-шість років для підприємств регіону підготувати спеціалістів потребуючих професій. Саме завдяки цьому, зменшаться проблеми молоді, пов’язані зі складнощами у знаходженні першого робочого місця та молодіжним безробіттям.


Другие новости по теме:
Заступник губернатора Донецької області взявся за дрібний бізнес Заступник губернатора Донецької області взявся за дрібний бізнес
Енергозабезпечення вуглепрому залишає бажати кращого... Енергозабезпечення вуглепрому залишає бажати кращого...
Логвиненко вирішив взятись за безробітніх шахтарів. Логвиненко вирішив взятись за безробітніх шахтарів.
Борис Адамов: кількість шкіл в області продовжує скорочуватись. Борис Адамов: кількість шкіл в області продовжує скорочуватись.
В. Логвіненко: Міністерство освіти і науки нераціонально розподіляє кошти.. В. Логвіненко: Міністерство освіти і науки нераціонально розподіляє кошти..
 
| |
 
 Новости
Free counters!

Анализ сайта mediavektor.org