Сергій Дергунов контролюватиме заборгованість по заробітній платі. » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

Сергій Дергунов контролюватиме заборгованість по заробітній платі.

22-04-2007, 12:59 | Социум
Сергій Дергунов контролюватиме заборгованість по заробітній платі.В Донецькій обласній державній адміністрації затвердили план заходів спрямованих на погашення заборгованості по заробітній платі в Донецькій області. Проводитиметься це з метою недопущення зростання боргів з оплати праці та покращення ситуації у напрямку погашення заборгованості по заробітній платі.

Відтепер виконавчі органи міських рад та райдержадміністрації повинні постійно забезпечувати координацію роботи, спрямовану на погашення заборгованості по заробітній платі всіх причетних служб, а також організацій роботодавців та профспілок. Крім цього, вони мають підвищити ефективність взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами з метою забезпечення притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності керівників підприємств, які не вживають заходів щодо погашення заборгованості з оплати праці.

Також виконавчі органи міських рад і райдержадміністрації мають проаналізувати причини зростання заборгованості по заробітній платі, визначити перспективи погашення боргів з оплати праці на підприємствах усіх форм власності та підпорядкування, зробити прогноз щодо погашення заборгованості по заробітній платі до кінця 2007 року та встановити дієвий контроль за станом погашення заборгованості із заробітної плати на всіх підприємствах-боржниках. Вживатимуться і необхідні заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах та недопущення зростання поточної заборгованості із заробітної плати, забезпечити проведення комплексних перевірок підприємств-боржників за участю представників Територіальної державної інспекції праці у Донецькій області, правоохоронних та контролюючих органів. Будуть також внесені пропозиції щодо ініціювання розірвання контрактів з керівниками підприємств, які не вживають заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

Перед зборами кредиторів буде ініційоване питання щодо включення представника місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до складу комітету кредиторів підприємств-банкрутів з метою покращення ситуації з погашенням заборгованості із виплати заробітної плати.

Виконавчі органи міських рад і райдержадміністрації сприятимуть укладенню колективних договорів між адміністрацією та профспілковими об'єднаннями підприємств з обов'язковим внесенням до них положень про встановлення заробітної плати не нижче мінімального розміру, гарантованого державою, поетапне підвищення заробітної плати, повноту та своєчасність її виплати.

Донецьке обласне управління з питань банкрутства проведе заходи з погашення заборгованості по заробітній платі арбітражними керуючими в межах повноважень, передбачених чинним законодавством.

Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури, управління вугільної промисловості, Головне управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, а також Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації вноситимуть подання щодо розірвання контрактів з керівниками підприємств відповідних галузей, які не вживають заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Також Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури, управління вугільної промисловості, Головне управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації разом з виконавчими органами міських рад та райдержадміністраціями посилять контроль за недопущенням утворення поточних боргів з оплати праці на підприємствах відповідних галузей. А Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій області забезпечить контроль за станом погашення заборгованості з виплати заробітної плати та виконанням графіків її погашення на всіх підприємствах -боржниках, що перебувають у державній власності.

Контроль за виконання комплексу заходів покладено на виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Дергунова С.Г.
Другие новости по теме:
В Донецькій області зростає заборгованість по заробітній платі на вугільних ... В Донецькій області зростає заборгованість по заробітній платі на вугільних ...
В Донецькій області без опалення залишаються 26 будинків В Донецькій області без опалення залишаються 26 будинків
Хіврич проводитиме роз'яснювальну роботу з боржниками за газ. Хіврич проводитиме роз'яснювальну роботу з боржниками за газ.
Держслужбовцям підвищать заробітну платню... В проекті. Держслужбовцям підвищать заробітну платню... В проекті.
Покращення Вашого життя вже сьогодні? Надсилайте скарги... Покращення Вашого життя вже сьогодні? Надсилайте скарги...
 
| |
 
 Новости


Free counters!