Засідання колегії Донецької обласної ради » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


 
 

Засідання колегії Донецької обласної ради

10-09-2007, 19:42 | Политика
Засідання колегії Донецької обласної радиПро підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Донецькою обласною радою щодо регіонального розвитку Донецької області; про підходи, принципи та пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку області на 2008 рік; про внесення змін до рішення обласної ради «Про Програму економічного та соціального розвитку Донецької області на 2007 – 2011 роки» йшлося сьогодні на засіданні колегії Донецької обласної ради. У заході взяв участь голова облдержадміністрації ВОЛОДИМИР ЛОГВИНЕНКО. Провів засідання голова обласної ради АНАТОЛІЙ БЛИЗНЮК.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації СЕРГІЙ ДЕРГУНОВ ознайомив присутніх зі змінами, що внесені до рішення обласної ради «Про Програму економічного та соціального розвитку Донецької області на 2007 – 2011 роки».
СЕРГІЙ ДЕРГУНОВ зазначив, що «внесення змін викликано необхідністю уточнення переліку інвестиційних проектів, фінансування яких 2007 року здійснюватиметься з використанням субвенції державного бюджету місцевим бюджетам для стимулювання розвитку регіонів, у тому числі депресивних територій». Зміни внесені з урахуванням зауважень Міністерства фінансів України, пропозицій органів місцевого самоврядування, окремих галузевих управлінь облдержадміністрації. Затверджений перелік проектів вміщує 177 об’єктів із загальним обсягом фінансування 11,7 млрд.грн.

На реалізацію всіх проектів у 2007-2011 роках заплановано залучення 4,4 млрд.грн. коштів державного бюджету, 0,3 млрд.грн. коштів місцевих бюджетів, 7 млрд.грн. вкладень суб’єктів господарювання всіх форм власності та інвесторів. Перший заступник керівника області запевнив присутніх, що «по-перше проекти спрямовані на модернізацію та розвиток комунальної власності міст та районів, будівництво та модернізацію інфраструктури як окремих населених пунктів та області вцілому. Крім цього, проекти вміщують будівництво та реконструкцію об’єктів ссоціально-культурного призначення: закладів освіти, культури, охорони здоров’я, спорту.

Значні обсяги інвестицій передбачено спрямувати на комплексну реконструкцію, розширення та переоснащення комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Донецьк», будівництво першої Донецького метрополітену, комплексну модернізацію каналу «Сіверський Донець-Донбас», реконструкцію та будівництво автодоріг, природоохоронних об’єктів.

Чимале значення, за словами СЕРГІЯ ДЕРГУНОВА, мають «об’єкти, будівництво і модернізація яких спрямована на розвиток інфраструктури у зв’язку з проведенням в Україні 2012 року фінальних игор чемпіонату Європи з футболу».

У зв’язку з доопрацюванням Переліку інвестиційних проектів, спрямованих на реалізацію Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2007-2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 31.05.2007 № 5/10-198, в частині об’єктів, фінансування яких у 2007 році здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для стимулювання розвитку регіонів, у тому числі депресивних територій, з урахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування та управлінь облдержадміністрації, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», колегія обласної ради вирішила ухвалити зміни до Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2007-2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 31 травня 2007 року № 5/10-198, виклавши додаток 2 «Перелік інвестиційних проектів, спрямованих на реалізацію Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2007-2011 роки» у новій редакції з подальшим розглядом на черговій сесії обласної ради.
Другие новости по теме:
В.Логвиненко звітуватиме в Секретаріаті Президента за роботу з організації  ... В.Логвиненко звітуватиме в Секретаріаті Президента за роботу з організації ...
В Донецьку  розглянули пріоритетні напрямки економічного і соціального розв ... В Донецьку розглянули пріоритетні напрямки економічного і соціального розв ...
У Донецьку пройшло засідання Організаційного комітету   з підготовки та про ... У Донецьку пройшло засідання Організаційного комітету з підготовки та про ...
Сергій Дергунов: в Донецькій області 26,5% збиткових підприємств. Сергій Дергунов: в Донецькій області 26,5% збиткових підприємств.
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України: Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України: "донецькі в повному скла ...
 
| |
 
 Новости

Free counters!