Логвиненко провів передвиборчі оглядини. » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


 
 

Логвиненко провів передвиборчі оглядини.

21-09-2007, 09:48 | Политика
Логвиненко провів передвиборчі оглядини.Голова облдержадміністрації ВОЛОДИМИР ЛОГВИНЕНКО провів засідання обласної політичної консультативної ради. В засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації ОЛЕКСАНДР ТРЕТЯК, начальник управління внутрішньої політики МИХАЙЛО СЛИВКА, представники осередків політичних партій та організацій.

Йшлося про суспільно-політичну ситуацію в області в період передвиборчої кампанії 2007 року. На сьогоднішній день в області зареєстровано 124 осередки політичних партій. Найбільш чисельними залишаються обласні організації: Партії регіонів (декларована кількість 300 тис. осіб), Комуністичної партії України (10 тис.осіб), Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина» (10 тис. осіб). В тому числі впливовими є блок «Наша Україна – Народна самооборона», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України».

В Донецькій області в 17-ти виборчих округах створено 2558 дільничних виборчих комісій. Створено також Робочі групи з питань сприяння місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування виконанню повноважень згідно із Законом України «Про вибори народних депутатів України».

ВОЛОДИМИР ЛОГВИНЕНКО звернув увагу представників політичних партій на необхідність більш відповідального ставлення до процесу формування дільничних виборчих комісій «бо саме вони є найважливішою ланкою в процесі забезпечення організації виборчого процесу». А основним завданням органів державної влади є налагодження та сприяння процесу проведення демократичних, чесних та прозорих парламентських виборів. «Парламентські перегони 2007 року – це, свого роду, іспит для політичних сил на рівень народної довіри до себе. Адже саме народ в Україні є носієм влади», - сказав керівник області.
На нараді також обговорювався проект звернення до членів політичних партій, громадських організацій та їх однодумців про проведення чесних, прозорих та демократичних виборів.
Другие новости по теме:
Юрій ХІВРИЧ провів засідання обласного комітету доступності Юрій ХІВРИЧ провів засідання обласного комітету доступності
В Донецьку триває підготовка до відзначання дня пам'яті жертв Голодомору В Донецьку триває підготовка до відзначання дня пам'яті жертв Голодомору
Логвиненко звітував про підготовку до виборів .. британському послу. Логвиненко звітував про підготовку до виборів .. британському послу.
В Донецькій області триває підготовка до позачергових виборів. В Донецькій області триває підготовка до позачергових виборів.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Про призначення позачергових виборів до Верховної ...
 
| |
 
 Новости

Free counters!