Ющенко видав Указ про підготовку до Євро-2012У семиденний термін ліквідувати усі організаційні проблеми, що перешкоджають підготовці до \»Євро- 2012\». Із такою вимогою до урядовців та місцевих чиновників звернувся Президент Віктор Ющенко. Глава держави видав спеціальний Указ про підготовку до проведення чемпіонату.

Активізувати можновладців він вирішив якраз напередодні приїзду до України делегації УЄФА. Досі офіційний Київ рухався до турніру надзвичайно низькими темпами, — констатує Президент. Чиновники ще навіть не визначилися, де проводитимуть фінал чемпіонату — на модернізованому \»Олімпійському\» чи будуватимуть у столиці новий стадіон. Гальмує початок робіт і відсутність легітимного парламенту, який мав би створити законодавчу базу і затвердити держпрограму з проведення європейської футбольної першості.

Віктор Ющенко, Президент України: \»Якщо ми до кінця 2009 року не здаємо спортивну інфраструктуру тема перспектив проведення чемпіонату є примарною. У нас є два роки, не більше, два роки для того щоб забезпечити виконання чіткого графіку по всіх основних і запасних об\’єктам інфраструктури спортивної\».

Добавить комментарий