Міністр вугільної промисловості України відвідав Донецьк » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

Міністр вугільної промисловості України відвідав Донецьк

24-01-2008, 09:18 | Главная новость
Міністр вугільної промисловості України відвідав ДонецькНарадою з питань охорони праці на підприємствах вугільної промисловості Донецької області завершилася поїздка на Донеччину міністра вугільної промисловості України Віктора ПОЛТАВЦЯ.

Перед нарадою учасники подивилися виставку розробок галузевих інститутів з питань техніки безпеки та охорони праці на підприємствах вугільної промисловості і систему УТАС. Демонструвалася модульно-адаптивна система з управління шахтою, розроблена інститутом ВАТ «Автоматгірмаш».

Голова облдержадміністрації. Володимир ЛОГВИНЕНКО відкрив і провів нараду, в якій взяли участь голова обласної ради Анатолій БЛИЗНЮК, міські голови шахтарських міст, генеральні директори ГП, директори самостійних шахт всіх форм власності, керівники ЦЗФ, галузевих і академічних інститутів, теруправління Держгірпромнагляду по Донецькій області, Центрального штабу ГВГСС, ГХК «Донбасшахтобуд», ДП «Донвуглереструктуризація», «Укршахтгидро-Захист», профспілок вуглярів, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і управлінь облдержадміністрації.

Відкриваючи нараду, керівник області відзначив, що «сьогоднішня зустріч має величезне значення для Донбасу і стане новою відправною крапкою розвитку вугільної галузі регіону».

Всі прекрасно розуміють, наскільки важливе функціонування цієї галузі для соціально-економічних процесів, і що її проблемні питання повинні вирішуватися лише в комплексі та спільно.

За словами Володимира ЛОГВИНЕНКА, «аварія на шахті ім. Засядька, що забрала життя 101 гірника та 5 рятівників стала самою резонансною і трагічною подією в історії вугільної галузі України. Разом з тим, ця подія стала свого роду каталізатором підвищеної уваги з боку як керівництва країни, так і українського суспільства до проблеми безпеки при видобутку вугілля».

З 1991 року на підприємствах лише вугільної промисловості області ми втратили 3027 людей. Торік загинуло 6 гірників на 1 млн. тонн добутого вугілля, а 2006 року цей показник дорівнювався 3. Ще гірша ситуація з травматизмом на підприємствах недержавної форми власності - 2007 року при видобутку 1 млн. тонн вугілля загинуло 15 шахтарів. Голова облдержадміністрації сказав і з ним погодилися присутні - «вугілля, добуте ціною людського життя - не потрібне нікому».

Головним чинником зменшення смертельного травматизму, за словами Володимира ЛОГВИНЕНКА, є «жорсткість норм та примусове проведення їх у життя, включаючи і кваліфікацію шахтарів, при обов'язковій відкритій участі в рішенні цих питань громадськості, збільшення рівня відповідальності інженерно-технічних працівників і посилення особистої відповідальності виконавців».

Володимир ЛОГВИНЕНКО з упевненістю відзначив, «необхідно вдосконалювати з урахуванням реальних змін у суспільстві, а саме - систему управління безпекою, що існувала на підприємствах вугільної промисловості у 80-ті роки, - це чітка система, постійно діюча комісія (ПДК), єдиний день безпеки.

Міністр вугільної промисловості України Віктор ПОЛТАВЕЦЬ підтримав Володимира ЛОГВИНЕНКА і сказав, що «у цьому напрямку потрібно активно працювати». «Лише спільними зусиллями можна підняти вугільну галузь, тому що вугілля - це цінність енергетичної безпеки», - резюмував міністр вугільної промисловості України.
Другие новости по теме:
Видобуток вугілля на глибоких шахтах України можуть заборонити Видобуток вугілля на глибоких шахтах України можуть заборонити
Енергозабезпечення вуглепрому залишає бажати кращого... Енергозабезпечення вуглепрому залишає бажати кращого...
Міністр вугільної промисловості України СЕРГІЙ ТУЛУБ відвідав ДП «Дзержинсь ... Міністр вугільної промисловості України СЕРГІЙ ТУЛУБ відвідав ДП «Дзержинсь ...
Донецька область: від Донецька область: від "донора" до "реципієнта". Логвіненко про кризу ву ...
Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом. Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом.
 
| |
 
 Новости


Free counters!