Угоду Яценюка не погодилися підписати лідери фракцій » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

Угоду Яценюка не погодилися підписати лідери фракцій

25-02-2008, 19:41 | Главная новость
Угоду Яценюка не погодилися підписати лідери фракційНе дійшли згоди політики і в українському парламенті. Рада не буде працювати ще тиждень. Такий результат сьогоднішньої наради, яку провів Голова Верховної Ради. Запропоновану Арсенієм Яценюком мирову угоду керівники усіх фракцій парламенту так і не підписали. Зажадали ще тиждень на її виправлення.

Партія регіонів погоджується розблокувати трибуну лише, якщо першим питанням, яке розглянуть депутати після тривалого байдикування, буде ситуація з так званим листом трьох до НАТО. Тільки за цієї умови підпишуть і мирову угоду Яценюка. Спікер сподівається вмовити регіоналів за допомогою робочої групи, яку сьогодні ж створили, увівши до її складу по 2 представники від кожної фракції. Вони мають доопрацьовувати текст угоди і враховувати усі зауваження і пропозиції. Натомість, лідер фракції НУНС В'ячеслав Кириленко припускає, що навіть і після цього опозиція продовжить блокувати роботу парламенту.

В'ячеслав Кириленко, лідер фракції НУНС: "Ви були свідками так званного "круглого столу", ят аким не можу його охарактеризувати, тому що Партія регіонів, комуністивийшли із старими вимогами, посилили їх і жодних конструктивних пропрозицій внесено не було. Ми вражені тим, що Партія Регіонів оголосила про готовність голосувати за кожну постанову по НАТО у порядку їх надхлдження. Це наша пропозиція,яка є чинною вже більше 3 тижнів.Ми кожного дня, блокіраторам із кульками від Партії Регіонів говорили, що Наша україна і вся коаліція готові сісти за депутатські пульти і голосувати у порядку надходження всі проекти постанов, щодо НАТО".

Олександр Єфремов, народний депутат, Партія регіонів: "Нас, к сожалению, настораживает позиция Нашей Украины, которая занимает точку зрения, которая препятствует дальнейшему сближению и создает такое впечатление, что не все сегодня выгодно начало работы Верховного Совета".


Другие новости по теме:
Яценюк оголосив про ліквідацію більшості Яценюк оголосив про ліквідацію більшості
Ющенко зустрів СОТ в Єгипті Ющенко зустрів СОТ в Єгипті
А.Яценюк обраний головою Верховної Ради VI скликання А.Яценюк обраний головою Верховної Ради VI скликання
Тимошенко звинувачує ПР у спробах підкупити депутатів Тимошенко звинувачує ПР у спробах підкупити депутатів
Мороз погодився на Томенка Мороз погодився на Томенка
 
| |
 
 Новости


Free counters!