Борис Тарасюк: Заклики «сіверськодонецьких сепаратистів» нічого окрім посмішки не викликають » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

ОпросКалендарь
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

Борис Тарасюк: Заклики «сіверськодонецьких сепаратистів» нічого окрім посмішки не викликають

3-03-2008, 15:27 | Политика
Борис Тарасюк: Заклики «сіверськодонецьких сепаратистів» нічого окрім посмішки не викликають«Судячи з повідомлень про з’їзд антидержавників у Сіверськодонецьку, попередження правоохоронних органів подіяло на їх організаторів і учасників. Якщо проаналізувати виступи і рішення цього «збіговиська», то можна сказати, що цей з’їзд був наповнений цинізмом та антидержавницькою риторикою, непослідовністю і спекуляціями, розходженням між словом і ділом», - сказав в інтерв’ю Офіційному сайту Народного Руху України Голова НРУ, Голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

«Основними темами, обраними учасниками цього «збіговиська», стали відомі теми, навколо яких точаться спекуляції з боку антидержавницьких сил – теми російської мови і НАТО. Що нового з’явилося в риториці під час цього «збіговиська»? Додалися цинічні спекуляції на темі прав людини», - розповів Б. Тарасюк.

За словами Б. Тарасюка, «тема НАТО продовжувала бути темою спекуляцій учасників збіговиська. Дискусія і рішення цього з’їзду наповнені брехнею або напівбрехнею. Зокрема, на з’їзді у Сіверськодонецьку стверджувалося про необхідність збереження “вибраного народом” позаблокового статусу. Це не відповідає дійсності, бо не було жодного референдуму або законодавчого акту в сучасній Україні, який би визначав позаблоковий статус України. Натомість є закон «Про основи національної безпеки» від 19 червня 2003 року, за який голосували організатори «сіверськодонецького збіговиська» - Партія регіонів. У цьому законі чітко зазначено, що мета України – вступ до НАТО».

«Нехай учасники цього «збіговиська» і автори спекуляцій на тему НАТО пояснять чому вони сьогодні виступають так запопадливо проти НАТО і чому голосували за закон про вступ до НАТО. Нехай вони пояснять це народу, до якого вони апелюють сьогодні. Чому вони не апелювали до цього народу, коли у 2002-2003 роках голосували за вступ до НАТО, коли влітку 2006 року підписували Універсал національної єдності, який передбачав і вступ до НАТО, і приєднання до ПДЧ, і референдум після ПДЧ», - зазначив Б. Тарасюк.

«Як можна сприймати їхні заклики до структур НАТО щодо проведення засідання з так званого українського питання напередодні Бухарестського саміту. На саміті це питання буде розглядатися незалежно від того, які рішення будуть прийняті на «збіговиську» у Сіверськодонецьку. Звичайно, структури НАТО не звертатимуть уваги на ці заклики, і нічого, окрім посмішки, це не викличе», - переконаний Б. Тарасюк.

«Як можна говорити про необхідність забезпечення контролю громадськості за діяльністю структур, пов’язаних з співробітництвом НАТО. Хіба хтось заважає це робити ПР і комуністам через Верховну Раду, хіба хтось заважає це робити через парламентські слухання?», - пояснює Голова НРУ Б. Тарасюк. - Я вніс такі пропозиції щодо проведення парламентських слухань, але саме «сіверськодонецькі сепаратисти» не дають можливості проводити ці парламентські слухання. Вони закликають до демілітаризації України. Можливо під цим розуміється виведення Чорноморського флоту Росії? Якщо так, то не можна не погодитися з ними і приєднатися до них в плані вимоги до Російської Федерації щодо виведення Російсько-Чорноморського флоту до 2017 року згідно з укладеними двосторонніми домовленостями».


Другие новости по теме:
Борис Тарасюк: НАТОвський чобіт на українській землі – це міф Борис Тарасюк: НАТОвський чобіт на українській землі – це міф
Суперечки у Народному Русі України Суперечки у Народному Русі України
Ющенко: Україна наполягатиме, щоби вже цього року її долучили до ПДЧ Ющенко: Україна наполягатиме, щоби вже цього року її долучили до ПДЧ
В.Огризко: Почався зворотній відлік перебування ЧФ Росії в Криму В.Огризко: Почався зворотній відлік перебування ЧФ Росії в Криму
КС уже дозволив Тарасюку бути міністром? КС уже дозволив Тарасюку бути міністром?
 
| |
 
 Новости
Free counters!

Анализ сайта mediavektor.org