До Донецької області прибув Перший віце-прем'єр-міністр Олександр ТУРЧИНОВ » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


 
 

До Донецької області прибув Перший віце-прем'єр-міністр Олександр ТУРЧИНОВ

8-06-2008, 20:24 | Главная новость
До Донецької області прибув Перший віце-прем'єр-міністр Олександр ТУРЧИНОВЩойно до Донецької області прибув Перший віце-прем'єр-міністр Олександр ТУРЧИНОВ, який очолив урядову комісію з розслідування причин і наслідків вибуху на шахті ім. Карла Маркса в місті Єнакієве Донецької області.

Після короткої бесіди з головою Донецької облдержадміністрації Володимиром ЛОГВИНЕНКО Олександр ТУРЧИНОВ відправився на ОП «Шахта ім. Карла Маркса», ДП «Оржонекідзевугілля, на якому сьогодні в 5:02 на ділянці №78, гризонт 1000м стався вибух.

В шахті знаходилось 40 чоловік доля яких невідома. На поверхні постраждало 3 чоловіки. На місці події працюють 6 відділень ДВГРС та 3 РПГ.

Організована робота Комісії з питань розслідування причин аварії. На шахту прибули міністр вугільної промисловості Віктор ПОЛТАВЕЦЬ, голова Донецької облдержадміністрації Володимир ЛОГВИНЕНКО, працівники вугільного управління ОДА.

Міністр вугільної промисловості Віктор ПОЛТАВЕЦЬ під час спілкування з пресою зазначив, що «сьогодні о 4:30 ранку диспетчерові по всіх приладах пішли дані, що почав газуватися горизонт 1000 метрів. Роботи усі проводилися на цьому горизонт, але ця зміна була ремонтна, там було 37 чоловік. Після цього люди почали залишати свої робочі місця та збиралися до стволу. На виїзді, рівно о 5:00 стався вибух. Зараз займаються всі аварійні бригади, у т.ч. МНС. Необхідне відновлення хоча б одного ствола, щоб можна було проникнути в шахту та тоді розслідувати в-першу чергу для порятунку людей. 4 чоловік на поверхні теж були травмовані. Троє з них з опіками відправлені в Донецьк в опіковий центр. Створено Урядову комісію. Очолює її Олександр Турчинов. Він ось - ось прибуде. Створено експертну комісію, що приступила до роботи. Зібрано всі підприємства та організації, необхідні для ліквідації аварії. Зараз проводиться ліквідація аварії згідно наміченій програмі, відповідно до тієї, яку встановив штаб з ліквідації аварії. Пожежі немає та зміст метану в нормі».
Другие новости по теме:
Роботи з відновлення теплопостачання у м. Родинське тривають Роботи з відновлення теплопостачання у м. Родинське тривають
Видобуток вугілля на глибоких шахтах України можуть заборонити Видобуток вугілля на глибоких шахтах України можуть заборонити
Зведена інформація  про аварії на шахті ім. Л.Ф. Засядько. Зведена інформація про аварії на шахті ім. Л.Ф. Засядько.
Робоча поїздка Віктора Януковича до Донецької області Робоча поїздка Віктора Януковича до Донецької області
Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом. Володимир Логвіненко зістрівся з Сергієм Тулубом.
 
| |
 
 Новости


Free counters!