Коментар Володимира Логвиненка щодо політичної ситуації в Україні » Медиавектор. Независимое информационное издание
Контакты: mediavektor.org@yandex.com
 |   |  Обратная связь

Опрос
Календарь
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 


 
 

Коментар Володимира Логвиненка щодо політичної ситуації в Україні

5-09-2008, 22:10 | Главная новость, Цитата недели
Коментар Володимира Логвиненка щодо політичної ситуації в УкраїніГолова обласної державної адміністрації Володимир Логвиненко висловив свою оцінку щодо політичної ситуації в Україні, зокрема останніх подій у Верховній Раді та звернення з цього приводу Президента України Віктора Ющенка.

Так, керівник області вважає, що критика роботи Уряду і Парламенту з боку Президента є цілком обґрунтованою. Взяти хоча б до уваги те, що за вісім місяців роботи, з 245 законів, які передбачалися коаліційною угодою, на розгляд парламенту було внесено 41 закон, прийнято з них - лише 11.

Навряд чи можна назвати таку роботу ефективною, зважаючи на те, що прийняття цих законотворчих актів могло б значно посприяти розвиткові країни, регіонів.
Не міг стояти Президент країни і осторонь інфляційних процесів, що торкнулися кожного з нас.
Як пам’ятаєте, тоді його пропозиції про внесення відповідних змін до Державного бюджету в частині соціального захисту не були враховані.

Свого часу під тиском Президента була ліквідована Тендерна палата, яка ускладнювала проведення закупівель, особливо на місцях. Проте Урядом і досі не сформовано нового порядку державних закупівель, якщо не брати до уваги зміну, образно кажучи, юридичної адреси теперішнього координатора та встановлення нового порогу закупівель – з 30 тисяч до 100 тисяч гривень.

Країна і досі немає законів про владу на місцях, немає законодавчої бази для функціонування ринку землі, тощо. Та й Верховна Рада продовжує працювати за тимчасовим Регламентом.

«На жаль, таких «не прийнято», «не вирішено», «не розглянуто» - набагато більше, ніж того, що могло б сприяти нормальній роботі».

І це стосується не лише питань загальнодержавного рівня.
«Я особисто в січні поточного року, звертався до Прем’єр-Міністра Юлії Тимошенко під час її робочої поїздки на ОП «Шахта ім.Засядька» з проханням допомогти у вирішенні надзвичайно важливих для регіону питаннях, як ліквідація радіаційних наслідків на Костянтинівському полігоні та ліквідація відходів хімічного виробництва у Горлівці, до речі, це підприємство – державне!

Прохання були подані письмово, було обіцяне якнайшвидше позитивне вирішення, питання знаходиться під особистим контролем Прем’єр-Міністра.
Але по сьогоднішній день нічого, окрім переписки область не отримала.Наше прохання з і досі блукає коридорами Уряду»
.

Не кажучи вже про те, Угода про спільну діяльність, підписана Урядом і Донецькою обласною радою, теж виконується не в повному обсязі.

Отже, і для Уряду, і для коаліції було надзвичайно широке поле діяльності. І варто було б сконцентрувати свої сили, знання на вирішенні саме економічних проблем держави, а не витрачати їх на політичні чвари.

На жаль, термін роботи Верховної Ради останнього скликання та результати цієї роботи – яскраво можуть говорити лише про одне – народні депутати далекі від проблем народу.

Верховна Рада України сьогодні більша схожа не на законодавчий орган, а на клуб політичних інтересів, серед яких інтереси і потреби народу – на останньому місці.

Обираючись народом і декларуючи свою діяльність як такою, що в інтересах народу, народні обранці забувають звітувати перед ним.

Свого часу, народні обранці в стінах Верховної Ради затверджували головний закон нашої держави – Конституцію України.
Але саме в стінах Верховної Ради народні обранці грубо маніпулюють цим Основним Законом.

На думку голови облдержадміністрації, Президент, доречі, обраний цим же народом, «не міг і не може стояти осторонь таких подій».


Другие новости по теме:
Віктор Ющенко може розпочати консультації щодо розпуску парламенту– секрета ... Віктор Ющенко може розпочати консультації щодо розпуску парламенту– секрета ...
Завтра відбудеться засідання по організації 1-ої сесії ВР нового скликання Завтра відбудеться засідання по організації 1-ої сесії ВР нового скликання
Нараду з міськими головами та головами райдержадміністрацій, а також керівн ... Нараду з міськими головами та головами райдержадміністрацій, а також керівн ...
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України: Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України: "донецькі в повному скла ...
Сьогодні о 11-00 відбулося друге засідання Уряду з моменту призначення Янук ... Сьогодні о 11-00 відбулося друге засідання Уряду з моменту призначення Янук ...
 
| |
 
 Новости


Free counters!